The Voice Senior

PREMIERA: TVP2, godz.

Zobacz teraz

Poznaliśmy nową prowadzącą „The Voice Senior”!

W „Pytaniu na śniadanie” ogłoszono nową prowadzącą czwartej edycji talent show z udziałem muzykalnych osób po 60. roku życia.

Czas na casting!

Czas na casting!

Do 8 czerwca trwać będą internetowe castingi do kolejnych edycji programów „The Voice of Poland”, „The Voice Kids” i „The Voice Senior”. Casting przez internet to obecnie jedyna droga do udziału w programie. Kochasz śpiewać? Wejdź na stronę www.voicecasting.pl i zgłoś się do wybranego programu!

Krzysztof Prusik zwycięzcą III edycji „The Voice Senior”!

Emocje były do samego końca, poziom uczestników niebotyczny, ale zwycięzca mógł być tylko jeden. Finał trzeciej edycji „The Voice Senior” głosami widzów wygrał Krzysztof Prusik, stając się tym samym pierwszym mężczyzną, który zwyciężył polską edycję programu. A wszystkie odcinki programu można oglądać w TVP VOD!

Finał – wyniki/III

Kto okazał się najlepszym głosem III edycji „The Voice Senior”? Czwórka finalistów z niecierpliwością czekała na werdykt widzów!

Finał/III

Finał/III

To już finał III edycji programu. O wygraną walczyło ośmioro seniorów z drużyn Alicji Majewskiej, Maryli Rodowicz, Witolda Paszta i Piotra Cugowskiego. Do finalnej rywalizacja przeszła najlepsza czwórka. Kto wypadł najlepiej?

Krzysztof Prusik – „You Are My Destiny”

Krzysztof na koniec finału zaśpiewał pełen namiętności utwór Paula Anki z lat 50. Wypadł znakomicie.

Trenerzy

Trenerzy

kulisy

Czas na casting!

Czas na casting!

„Zwyciężyliśmy wszyscy”

„Zwyciężyliśmy wszyscy”

Wielki finał i wielkie emocje!