The Voice Senior

aktualności

Nowi trenerzy w trzeciej edycji „The Voice Senior”!

Nowi trenerzy w trzeciej edycji „The Voice Senior”!

Właśnie ruszyły nagrania trzeciej edycji „The Voice Senior”, w której osoby po 60. roku życia mogą zaprezentować swój muzyczny talent na wielkiej scenie przed wielomilionową publicznością oraz trenerami programu.

Ruszyły castingi do programów „The Voice”!

Regulamin „The Voice Senior”

Uczestnik „The Voice Senior” odnalazł siostrę po 50 latach!

Uczestnik „The Voice Senior” odnalazł siostrę po 50 latach!


Oglądaj wszystkie sezony „The Voice Senior” w VOD!


Pan Jerzy Zwierzyński jest niezwykle pogodnym 71-latkiem z niewielkiej miejscowości Błaszki niedaleko Sieradza. Uczestnik programu jest szczęśliwym mężem, ojcem trójki dzieci i wspaniałym dziadkiem czworga wnucząt. Do programu zgłosił się za namową córki, która uwielbia słuchać swojego muzykalnego taty. Pan Jerzy śpiewa odkąd pamięta. To właśnie muzyka dawała mu ukojenie w trudnych momentach życia, a tych los mu nie szczędził...

Uczestniczka „The Voice Senior” do Izabeli Trojanowskiej: Jesteś bardzo kontrowersyjna!

Trenerzy „The Voice Senior” o stylu Izabeli Trojanowskiej

Najbardziej przebojowa uczestniczka „The Voice Senior”

Najbardziej przebojowa uczestniczka „The Voice Senior”

– Pani genialnie śpiewa. Pani ma muzykalność, energię, emocje, prawdę – powiedziała zachwycona Alicja Majewska po rewelacyjnym występie uczestniczki, która podczas Przesłuchań w Ciemno zaśpiewała przebój Amy Winehouse „Valerie”.

Muzyka towarzyszyła pani Barbarze od zawsze.

– Nie wiem kto mnie zaraził muzyką. Ona sama przyszła. Od dziecka było mnie wszędzie pełno. Kiedyś, na festynie, śpiewałam za torebkę landrynek piosenkę „Biedroneczki są w kropeczki”. Kiedy miałam 18 lat dostałam propozycję zaśpiewania na Festiwalu Piosenki Radzieckiej. Wykonałam dwie piosenki i dostałam Nagrodę Radia i Telewizji. Od tego momentu zaczęła się moja przygoda z muzyką – wspomina uczestniczka drugiej edycji „The Voice Senior”.

Najstarsza uczestniczka „The Voice Senior” na świecie!

Najstarsza uczestniczka „The Voice Senior” na świecie!

Niezwykle elegancka i radosna uczestniczka urodziła się w 1926 roku.

– Skończyłam 94 lata cztery miesiące temu – mówiła podczas sierpniowych nagrań Danuta Krasnodębska, która jest najbardziej leciwą uczestniczką, jaka kiedykolwiek zaśpiewała na scenie „The Voice Senior” wszystkich światowych edycji. Program emitowany jest w 12 państwach, m.in. na Litwie, we Włoszech, w Brazylii, Niemczech, Meksyku i w Rosji.

Pani Danuta jest niezwykle barwną i inspirującą osobą. Jest artystką malarką, a w jej warszawskim mieszkaniu pojawiały się osobistości polskiej sceny muzycznej i teatralnej.

Uczestnik poprosił ukochaną o rękę na scenie „The Voice Senior”!

„The Voice Senior” w każdą sobotę o 20:00 w TVP2