The Voice Senior

Poznaliśmy nową prowadzącą „The Voice Senior”!

W „Pytaniu na śniadanie” ogłoszono nową prowadzącą czwartej edycji talent show z udziałem muzykalnych osób po 60. roku życia.

Już niebawem startują nagrania czwartej odsłony „The Voice Senior”, która na antenie TVP2 zagości w styczniu 2023 roku. Dziś rano, w porannym programie "Pytanie na śniadanie", ogłoszono, że w najnowszej edycji hitowego programu w roli prowadzącej zobaczymy Małgorzatę Tomaszewską.

– Udział w programie nie będzie dla mnie jedynie kolejnym wyzwaniem zawodowym. Będzie to wzruszająca podróż, ponieważ sama nigdy nie poznałam swoich dziadków. Miałam jedynie, lub aż jedną babcię, której z resztą dziś już też nie ma wśród nas… – mówi Małgorzata Tomaszewska.

– Dzięki programowi będę mogła zaznać to, czego w domu rodzinnym nigdy nie miałam. Podczas jednego z Przesłuchań w Ciemno na widowni ma zasiąść nawet najlepsza przyjaciółka mojej zmarłej babci – dodaje nowa prowadząca talent show dla muzykalnych seniorów. Obok prezenterki pojawi się Rafał Brzozowski związany z formatem od drugiej edycji.

Choć w programie nie zobaczymy już Marty Manowskiej, fani dziennikarki i prezenterki mogą spać spokojnie.

– Marta Manowska niezmiennie będzie gościła w domach milionów Polaków za sprawą hitowych programów „Sanatorium Miłości” i „Rolnik Szuka Żony” – 9. edycję uwielbianego przez widzów formatu zobaczymy już jesienią. Martę czekają także nowe wyzwania zawodowe – mówi Anna Cyzowska, szefowa Agencji Kreacji Rozrywki i Oprawy w Telewizji Polskiej, i dodaje: – Małgorzata Tomaszewska w roli prowadzącej „The Voice Senior” nie jest jedyną nowością w tym formacie. O kolejnych poinformujemy już niebawem.

Przypomnijmy, że Małgorzata Tomaszewska od 3 września w każdą sobotę poprowadzi 13. edycję „The Voice of Poland”.

Czwartą edycję „The Voice Senior” będziemy mogli oglądać od stycznia 2023 roku w TVP2.